• 15 Temmuz Mah. Bahar Caddesi Şehit Doğan Öztürk Sokak No:24 - 34212 Bağcılar / İstanbul Türkiye
  • +90 (212) 472 1262
  • info@ento.com.tr

Şirket Profili

Başarılı çalışmalarını Ento Grup içerisinde 2002  yılından bu yana devam ettiren Ento Madencilik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.  kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, Türk İnşaat Sektörünün önde gelenleri arasında yerini almıştır.

Ağırlıklı olarak yol, metro istasyonları, tünel ve şaft inşaatları, köprü ve çeşitli altyapı yapımları ile her türlü harfiyat ve nakliye alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, yenilikçi anlayışı, deneyimli ve iyi eğitimli personeli, profesyonel üst kadrosu ve geniş, modern makine ekipman parkıyla, yurt içi ve yurt dışındaki faaliyet alanlarını genişletmiş, sektördeki yerini sağlamlaştırarak yükselmeye devam etmiştir.

İnşaat sektöründe faaliyetlerine başladığı yıllardan bu yana alışılmış tipik projelerden ziyade Dünya’daki teknolojik gelişmeleri takip ederek geniş makine parkı ve özellikli makinelerini bu teknoloji ile buluşturmuş ve TOP&DOWN sisteminde lider konuma oturmuştur.

Teknolojik, ekonomik ve jeopolitik gelişmeleri yakından takip eden, değişen dünya standartlarını faaliyetlerinde uygulamaya dikkat eden, sosyal sorumluluk bilincine sahip, doğaya ve çevreye, çalışanlarına saygılı, başlanan her projenin, müşteri taleplerine uygun olarak, zamanında, üst düzey tekniklerle, istenen kalite ve bütçe sınırları içinde bitirilmesini ana kalite politikası olarak benimsemiştir.